Prací prášek Persil Freshness by Silan 36 PD, 2,34 kg

656
Neohodnoceno

Prací prášek Persil Freshness by Silan s Deep Clean technologií obsahuje unikátní kombinaci aktivních složek, které odstraňují i odolné skvrny. 2,37kg, 36 PD.


  • (2 ks) Skladem
201,50 Kč
Kategorie: Prací prášky
 

Prací prášek Persil Freshness by Silan s Deep Clean technologií obsahuje unikátní kombinaci aktivních složek, které odstraňují i odolné skvrny. Účinné látky pronikají hluboko do vláken a odstraňují i ty nejmenší částečky nečistot pro perfektně čisté prádlo a zářivé barvy. Užijte si perfektní čistotu a dlouhotrvající svěžest Persil, kterou si zamilujete.

  • Deep Clean technologie – proniká hluboko do vláken
  • Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny
  • Zanechává Vaše oblečení zářivě čisté a předchází zašednutí i po několika praních
  • Přináší příjemnou dlouhotrvající svěžest
  • Chrání vlákna před žmolkováním

Jak dávkovat: příklad u pračky, která pojme 4-5k g prádla, běžně špinavé prádlo) - 100 ml na jemnou-středně tvrdou vodu, 155ml na tvrdou-velmi tvrdou vodu.

Pozorně si přečtěte informace na zadní straně výrobku

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, < 5 %, neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, mýdlo, Enzymy, optické zjasňovače, Parfémy

Karton 5ks

 

Poznámka výrobce:

Nové Persil Discs 4v1
Persil DISCS 4v1 jsou první čtyřkomorové prací kapsle na světě! Každá prací komora propůjčí vašemu oblečení jedinečný benefit. Díky účinnému složení enzymů a tenzidů dosáhnete perfektního odstranění skvrn, zářivých barev, dlouhotrvající svěžesti a ochrany vláken.
Nové Persil DISCS 4v1 s technologií neutralizace zápachu nabízí ještě více

Persil s technologií neutralizace zápachu
Také vás obtěžuje špinavé a načichlé oblečení? Skvrny a zápach už nemají šanci! Vyzkoušejte novou produktovou řadu Persil s technologií neutralizace zápachu. Nejenže díky technologii Deep Clean snadno odstraní i odolné skvrny, ale také dokáže eliminovat nepříjemný zápach, a dokonce předcházet jeho vzniku.

Jak je to možné? Patentovaná technologie společnosti Henkel pronikne hluboko do vláken oblečení, kde dokáže neutralizovat nepříjemný zápach a dokonce umí vytvořit ochrannou bariéru, která brání usazování nepříjemných pachových molekul. Na rozdíl od běžný pracích prostředků zápach pouze nepřekrývá, ale eliminuje jej až na úrovni vláken vašeho oblečení. Díky tomu nový Persil zahalí vaše oblíbené oblečení do dlouhodobé, svěží a ničím nerušené atraktivní vůně. Vyzkoušejte a nechte se unést ničím nerušenou a dlouhodobou svěžestí beze skvrn!

Zápach nemá šanci
Persil s technologií neutralizace zápachu bojuje proti nepříjemným zápachům.

Odstraňuje odolné skvrny
Deep Clean složení proniká hluboko do vláken a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny.

Perfektní čistota
Díky technologii neutralizující zápach odstraňuje odolné skvrny včetně skvrn od potu.

Dlouhotrvající svěžest
Efektivně odstraňuje nepříjemný zápach, a vy si tak můžete užívat perfektně čisté a svěží oblečení.

Vhodný na všechny druhy oblečení: bílé, barevné, bavlněné, ze syntetických vláken a sportovní oblečení.